Távközlési laboratórium galéria

A Távközlési laboratórium mérései képekben


Távközlési laboratórium

Távközlési laboratórium

 

Analóg távbeszélő készülék mérése

Analóg távbeszélő készülék mérése

 

Kábeltelevízió koaxiális hálózat mérése

Kábeltelevízió koaxiális hálózat mérése

 

Kromatikus diszperzió mérése

Kromatikus diszperzió mérése

 

MPO optikai hálózat mérése

MPO optikai hálózat mérése

 

Optikai csatlakozó mérése

Optikai csatlakozó mérése

 

Optikai hálózat mérése

Optikai hálózat mérése

 

Optikai szál hegesztése

Optikai szál hegesztése

 

Optikai szűrő mérése

Optikai szűrő mérése

 

Siemens GPON rendszer mérése

Siemens GPON rendszer mérése

 

Struktúrált hálózat mérése

Struktúrált hálózat mérése

 

Szimmetrikus kábel és ADSL mérése

Szimmetrikus kábel és ADSL mérése

 

Mészáros István tanszéki mérnök

2013. május 22.

Távközlési Tanszék

Kép és videó

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!
 

Távközlési Tanszék Eseménynaptára

Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 24. - 2017. november 25.
Szenátusi ülés 2017. november 27. 14:00 - 16:00