Menedzser útlevél program végzés előtt álló hallgatóinknak

Végzéshez közel álló mérnök hallgatókat is várnak (utolsó vagy utolsó előtti évfolyamosokat) a Menedzser Útlevél tréningre, ami nem szakmai, hanem az alapvető kompetenciák (emberi értékek) fejlesztését kitűző 40 órás, hétvégi, díjmentes képzés, aminek a végén a hallgatók Menedzser Útlevelet kapnak, ami segíti a munka világába történő sikeres beilleszkedést.

Az Egyetemi honlapon (http://uni.sze.hu/ujra-indul-a-menedzser-utlevel-program ), és a www.inviatio.hu oldalon további információk érhetők el.

A tréning rövidesen indul, ezért a jelentkezést minél előbb tegyék meg a következő e-mail címen: sedit@sze.hu   Dr. Süle Editnél.

Távközlési Tanszék

Kép és videó

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!

Távközlési Tanszék Eseménynaptára

Egyetemi Sportnap 2018. április 17. - 2018. április 19.
Széchenyi Egyetemi Napok 2018. április 18. - 2018. április 21.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. április 20. 00:00 - 2018. április 21. 01:00
Finanszírozási forma módosítására jelenkezés 2018. április 23. 06:00 - 23:55